skrutky

 

Rôzne skrutky, vyrobené na zákazku

Skrutky sú valcovité predmety s hlavou rôznych veľkostí a používajú sa pre pripevnenie jednej súčasti na druhú alebo na spojenie dvoch alebo viacerých súčastí dohromady. Jadro podnikania spoločnosti Zakrajšek d.o.o. spočíva vo výrobe a predaji skrutiek (metrické, špeciálne skrutky), nitov, osi a svorníkov. Podobu skrutiek prispôsobujeme požiadavkám zákazníkov, ich tvar a rozmery sa určujú v závislosti od účelu a spôsobu použitia. Pri výrobe je najdôležitejšie, že sú skrutky vyrobené v súlade s normami, aby vyhovovali potrebám určitej konštrukcie. Pri tom je najväčší dôraz kladený na ich pevnosť. Výrobky správnej kvality môžeme dosiahnuť len s prostredníctvom pravidelného testovania a investíciami do vzdelávania v oblasti moderných technológií. 

 

tvár, materiály a veľkosti

U nás môžete objednať skrutky z nasledujúcich materiálov:

  • železo (Fe)
  • meď (Cu)
  • mosadz(CuZn)
  • hliník (Al)
  • hliník a horčík(AlMg)
  • striebro (Ag)

 

K dispozícii sú vám skrutky pre spojenie rôznych materiálov. Ponúkame vám dĺžky až do 40 mm a v rozmeroch od M 2,5 až do M 6. Skrutky sú určené na použitie v automobilovom, nábytkárskom a elektrotechnickom priemysle, pri výrobe domácich spotrebičov a pod. Výroba a predaj skrutiek prebieha v našich priestoroch v Medvodach, kde máme aj nástrojáreň pre výrobu a opravu náradia. špeciálne skrutky), nitov, osi a svorníkov. 

metrické a špeciálne skrutky

V našej ponuke nájdete skrutky s metrickým závitom (poloduté, plné) a tiež špeciálne skrutky, napríklad skrutky s dierou vo drieku. Sme schopní vyrobiť aj skrutky s rôznymi drážkami v hlavách alebo pod hlavami. Obmedzujúca je len veľkosť alebo dĺžka skrutky.