POloduté skrutky

Polvotli vijaki

V spoločnosti Zakrajšek d.o.o. vyrábame rôzne nity (duté, plné, poloduté), osi, svorníky a skrutky (poloduté, duté, metrické, špeciálne ...). Všetky naše produkty sú vyrobené na zákazku alebo po dohovore so zákazníkom, preto sa vždy snažíme byť včasní, presní a flexibilní, vďaka čomu sú požiadavky našich zákazníkov vždy splnené. Medzi najobľúbenejšie výrobky patria poloduté skrutky, schopní sme vám vyrobiť aj iné špeciálne skrutky. Ceny výrobkov závisia na veľkosti, materiálu, z ktorého je výrobok zhotovený, tvaru a špecifických rysoch výrobku.

 

poloduté skrutky z rôzných materiálov

V našej spoločnosti vyrábame skrutky z rôznych materiálov, a to zo železa (Fe), medi (Cu), mosadze, (CuZn), hliníka (Al), horčíka a hliníka (AlMg) a striebra (Ag). Poloduté skrutky v našej ponuke sú výsledkom našich skúseností a odbornosti a vyrábajú sa na zákazku v našej dielni. Dlhoročná spolupráca s niektorými obchodnými partnermi je dôkazom, že sú naše produkty kvalitné a ceny konkurencieschopné a že sú objednávatelia s našimi produktmi spokojní. Okrem toho stále získavame nových zákazníkov, prispôsobujeme sa ich prianiam a rozširujeme výrobu.

 

Voľba správnej skrutky 

Naši zákazníci zvyčajne už pri príchode presne vedia, aké skrutky (poloduté, plné, metrické ...) alebo iné výrobky potrebujú a preto sa len dohodneme na veľkosti a cene objednávky. Napriek tomu sa niekedy stáva, že si je zákazník vedomý, k akému účelu produkt potrebuje, ale nevie presne, aký druh skrutiek je najvhodnejší. V tomto prípade sa so svojimi zákazníkmi a rôznymi odborníkmi poradíme a spoločne nájdeme najlepšie riešenie. Skrutky na objednávku sme schopní vyrobiť vo veľkostiach od M 2,5 až do M 6 a dĺžky až do 40 mm.