O NÁS

Spoločnosť ZAKRAJŠEK d.o.o. sa zaoberá výrobou nástrojov a kovovej galantérie. Naša výroba je zameraná predovšetkým na výrobu nitov (plné nity, poloduté nity), svorníkov, osí a skrutiek s metrickým závitom. Na výrobu alebo opravu nástrojov máme k dispozícii tiež svoju nástrojáreň.

Sašo Zakrajšek
Počiatky spoločnosti sa datujú do roku 1965, keď remeselné práce prebiehali v rodinnom kruhu. Spoločnosť ZAKRAJŠEK d.o.o. bola založená v roku 2000 a vyvinula sa zo spoločnosti Orodjarstvo in kovinska galanterija, Saša Zakrajšek s.p. Kvôli stálemu zvyšovaniu objemu výroby bol podnik presunutý do nových priestorov.

Dnes ma spoločnosť sidlo a výrobné priestory na Škofjelošké ulici 36, Preska pri Medvodah, Slovinsko.

                                                                                                            riaditeľ

 

Naša činnosť je založená na mnohoročných skúsenostiach, odborných znalostiach zamestnancov a na jasných cieľoch a vízie našej spoločnosti. Hľadáme nové výzvy a moderné prístupy k výrobe vysoko kvalitného tovaru, snažíme sa o rýchlu odozvu a hľadáme kvalitných a spoľahlivých partnerov a dodávateľov.

 

Ročne na zákazku našich pravidelných a verných zákazníkov vyrobíme okolo 250 ton sériových výrobkov, sme ale tiež k dispozícii menším zákazníkom a ich špecifickým požiadavkám.

 

Kontaktujte nás a dohodneme sa na spoluprácu.

 

Prajem vám úspešný pracovný deň!

 

Sašo Zakrajšek

Riaditeľ

 

Zakrajšek d.o.o.