Duté nity

Votle kovice

Okrem plných a polodutých nitov vyrábame v spoločnosti Zakrajšek d.o.o. aj duté nity a schopní sme vám vyrobiť aj nity z farebných kovov alebo farebné nity, pretože naša produkcia je založená na produktoch vyrobených na zákazku vždy pre konkrétneho zákazníka. Tým svojim zákazníkom zaisťujeme ponuku na mieru, čo znamená že vždy dostanú presne to, čo objednali.

 

Duté nity

V porovnaní s plnými nitmi sú duté nity menej pevné a preto sa používajú pre nitovanie tenších materiálov, ako napríklad tenkých plechov a koženej galantérie, často sa používajú aj pri produkcii domácich spotrebičov a v automobilovom a elektrotechnickom priemysle. Ich charakteristickým rysom je, že ich môžeme pretiahnuť rôznymi predmetmi, ako napríklad šnúrami, páskami, drôtmi, elektrickými káblami a podobne.

 

Tvar, materiály a veľkosti dutých nitov

U nás môžete objednať duté nity z nasledujúcich materiálov:

  • meď (Cu)
  • mosadz (CuZn)
  • hliník (Al)
  • hliník a horčík (AlMg) 

 

Vyberať môžete z rôznych veľkostí, schopní sme vám vyrobiť aj duté nity priemeru od Ø 4 až do Ø 6 mm a dĺžky až do 35 mm. Ďalšou výhodou sú farebné nity alebo nity z farebných kovov, s ktorými sa dá farebne označovať alebo jasne rozlišovať medzi rôznymi nitmi.  

 

Všetky nity dokážeme vyrobiť v rôznych veľkostiach a z rôznymi tvarmi hláv v rámci uvedených obmedzení priemeru a dĺžky. Vďaka tomu, že všetky nity vyrábame na mieru, môžeme sa prispôsobiť zákazníkom a ich prianiam.